☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Boguszów-Gorce.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Boguszów-Gorce - powiat wałbrzyski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest bardzo interesujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej codzienności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w de facto dogodnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niesłychanie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując imponującą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odkryć w jakimkolwiek domu – jest klarowne. Od czasu do czasu jednak nie ma się możliwości znalezienia tych po mistrzowsku dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zlecenie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 3

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło więc zabraknąć w naszej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem idealnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się swoistością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są właściwie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W naszej klarownej ofercie będzie wszystko, co potrzebne i to w rzeczywiście konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY