Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ciechocinek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ciechocinek - powiat aleksandrowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W ostatnich latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic wątpliwego, w końcu jest to materiał, który umie się doskonale wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania!


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są klarowne, jednakże w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu wyśmienitego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY