☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dąbrowa Białostocka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dąbrowa Białostocka - powiat sokólski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po szablonowe – wszystkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak oraz konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to albowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć też w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są dobitne, jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej idealnej oferty. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY