Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Janikowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Janikowo - powiat inowrocławski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W ostatnich latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic osobliwego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się idealnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie profesjonaliści, jak i kontrahenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w opisującej nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć także w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym walorem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj przyjemnie zdołać przedstawić Państwo zalety tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Następna propozycja z naszej idealnej strony to lustra na indywidualne zlecenie, które bardzo dobrze nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w rzeczywistości imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas oferty wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, lecz również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY