☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Jedlina-Zdrój.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Jedlina-Zdrój - powiat wałbrzyski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach widać duży wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po schematyczne – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć również w naszej idealnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 1

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Kolejna propozycja z naszej profesjonalnej strony to lustra na wymiar, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w rzeczywistości imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są ewidentne, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wskutek tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu poprawnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY