☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kazimierz Dolny.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kazimierz Dolny - powiat puławski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest niezwykle interesujący. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas zwyczajności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, której istotą jest właśnie współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w rzeczy samej dogodnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeśli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej śliczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując zdumiewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się znaleźć w dowolnym domu – jest dobitne. Jednak nie zawsze można znaleźć te bezbłędnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 6

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na zamówienie, które Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej idealnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są naprawdę imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy może sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY