☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kobyłka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kobyłka - powiat wołomiński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny surowiec. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej zwyczajności. Nasza idealna oferta opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w gruncie rzeczy osiągalnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując zdumiewającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 1

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w każdym domu – jest dosadne. Jednak nie zawsze można znaleźć te znakomicie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w samej rzeczy serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w prowadzonej przez nas ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż trochę interesował się swoistością tych palet, wie że są naprawdę imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY