☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kock.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kock - powiat lubartowski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W minionych latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic dziwacznego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się doskonale wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć również w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Klientów, dlatego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY