☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Konstancin-Jeziorna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Konstancin-Jeziorna - powiat piaseczyński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niezmiernie atrakcyjny. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas codzienności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w ściśle mówiąc przekonującej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednak nie zawsze można znaleźć te po mistrzowsku dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 10

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zlecenie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem znakomitego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Nasza idealna propozycja obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY