Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Koszyce.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Koszyce - powiat proszowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to imponujący surowiec. Czaruje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas powszedniości. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, że nasza idealna propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w rzeczywiście przystępnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w zasadzie śliczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując doskonałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Niemniej jednak nie zawsze wolno znaleźć te po mistrzowsku dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo oferujemy to artykuły :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 3

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w naszej profesjonalnej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W prowadzonej przez nas ofercie jest wszystko, co potrzebne i to w w istocie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY