☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krasnobród.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krasnobród - powiat zamojski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to imponujący materiał. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas powszedniości. Mamy radość zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w rzeczywiście przystępnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To bardzo charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic niepokojącego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując doskonałą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odkryć w dowolnym mieszkaniu – jest dobitne. Nieraz jednak nie ma się możliwości odszukania tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 4

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar, które Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło więc zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem znakomitego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. Nasza idealna propozycja zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY