Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krynica Morska.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krynica Morska - powiat nowodworski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Nic zadziwiającego, w końcu jest to materiał, który potrafi się idealnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po stereotypowe – wszelkie style dekorowania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie eksperci, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezwykle efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć również w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj przyjemnie zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest de facto imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej toalety.


Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Klientów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY