Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Krynica-Zdrój.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Krynica-Zdrój - powiat nowosądecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj ciekawy. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu ofertę, której istotą jest właśnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż nasza idealna oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w faktycznie osiągalnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując perfekcyjną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się znaleźć w dowolnym domu – jest wyraźne. Niemniej jednak nie zawsze wolno znaleźć te idealnie dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 9

Dane kontaktowe:

MARCINIAK2
   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. W należącej do nas ogromnej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w rzeczywiście konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY