☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Łaszczów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Łaszczów - powiat tomaszowski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą wziętością. Nic ekscentrycznego, w końcu jest to materiał, jaki umie się idealnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszystkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością specjaliści, jak oraz konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć także w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 2

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Następna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na indywidualne zlecenie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest w rzeczywistości imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej profesjonalnej propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jakkolwiek również prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY