☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Lubomierz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Lubomierz - powiat lwówecki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszelkie style przystrajania wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie fachowcy, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć również w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 7

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania !


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dobitne, jednakże w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność należącej do nas propozycji wyraża się też tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, niemniej jednak też prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej klarownej bogatej szerokiej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY