Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mosina.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mosina - powiat poznański.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic dziwacznego, w końcu jest to materiał, który potrafi się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać również w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaproponowania !


Kolejna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na indywidualne zamówienie, które świetnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej propozycji wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, lecz też prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY