☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Nałęczów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Nałęczów - powiat puławski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny surowiec. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest ogromnie intrygujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej powszedniości. Nasza idealna oferta opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne podkreślenia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeśli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic osobliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując znakomitą jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się znaleźć w jakimkolwiek domu – jest wyraziste. Czasami niemniej jednak nie ma się możliwości znalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 9

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada poszukiwać dalej. Nasza oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY