☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ochota.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ochota.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to imponujący surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle atrakcyjny. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej zwyczajności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście nowoczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż nasza propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w zasadzie osiągalnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niezwykle charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • faktycznie ładne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując kapitalną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednak nie zawsze wolno odnaleźć te nienagannie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 9

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć trochę intrygował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w istocie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. W naszej klarownej szerokiej ofercie jest wszystko, co potrzebne i to w de facto konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY