☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ostrów Lubelski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ostrów Lubelski - powiat lubartowski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszelkie style przystrajania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne idealnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo fachowcy, jak i konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać także w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym plusem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie móc zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej idealnej oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak również prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY