Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ozorków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ozorków - powiat zgierski.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający materiał. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej powszedniości. Nasza idealna oferta opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeśli pragną Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To niesłychanie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując wspaniałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w dowolnym mieszkaniu – jest oczywiste. Mimo to nie zawsze wolno znaleźć te perfekcyjnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w gruncie rzeczy serdecznie zachęcamy.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 1

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w opisującej nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem świetnego stosowności opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do wielkich możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są ściśle mówiąc imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. Nasza oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY