Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Piwniczna-Zdrój.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Piwniczna-Zdrój - powiat nowosądecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą popularnością. Nic dziwacznego, w końcu jest to materiał, który umie się bez zarzutu wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć również w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 10

Dane kontaktowe:

MARCINIAK2
   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Kolejna propozycja z naszej profesjonalnej strony to lustra na zamówienie, które perfekcyjnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Klientów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY