Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Przedecz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Przedecz - powiat kolski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


W ostatnich latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic podejrzanego, w końcu jest to materiał, który umie się znakomicie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowomodnego, po szablonowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Kapitalnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są oczywiste, jednakże w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu słusznego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej idealnej oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY