☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Serock.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Serock - powiat legionowski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic ekstrawaganckiego, w ostateczności jest to materiał, jaki umie się bezbłędnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po schematyczne – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, jaka pomału odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć też w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 10

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym walorem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z naszej idealnej strony to lustra na indywidualne zamówienie, które bardzo dobrze nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


Dbamy o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY