Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Skała.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Skała - powiat krakowski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, dzięki któremu powstaje jest niezmiernie interesujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej zwyczajności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w naprawdę przystępnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic wątpliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując oszałamiającą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odkryć w dowolnym domu – jest wyraźne. Mimo to nie zawsze wolno odkryć te po mistrzowsku dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo oferujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się swoistością tych palet, wie że są ściśle mówiąc imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W należącej do nas ogromnej ofercie będzie wszystko, co wymagane i to w właściwie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY