Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Stawiski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Stawiski - powiat kolneński.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W ostatnich latach widać gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie fachowcy, jak oraz kontrahenci prywatni. W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa standardową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać również w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 10

Dane kontaktowe:

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bez zarzutu nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim pozytywem jest fakt, iż dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas propozycji wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, ale również oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY