☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szczebrzeszyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szczebrzeszyn - powiat zamojski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny surowiec. Czaruje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej zwyczajności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, której istotą jest oczywiście dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc ładne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując perfekcyjną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odszukać w jakimkolwiek domu – jest oczywiste. Mimo to nie zawsze można odkryć te bez zarzutu dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to de facto serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w takim razie zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY