☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szklarska Poręba.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szklarska Poręba - powiat jeleniogórski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest nadzwyczaj atrakcyjny. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej powszedniości. Mamy radość opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej klarownej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczywistości ładne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując olśniewającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Wolno nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się znaleźć w jakimkolwiek domu – jest oczywiste. Niemniej jednak nie zawsze wolno znaleźć te bezbłędnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 7

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się swoistością tych palet, wie że są w gruncie rzeczy imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY