Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Trzemeszno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Trzemeszno - powiat gnieźnieński.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszelkie style dekorowania wnętrz będą świetnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie profesjonaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć też w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym plusem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dosadne, jednakże w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w każdą szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej profesjonalnej propozycji wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, jednakowoż również oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY