☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wleń.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wleń - powiat lwówecki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Olśniewa w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej normalności. Nasza propozycja opiera się oczywiście o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu przedstawić w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w rzeczywiście dogodnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To ogromnie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując znakomitą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się znaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest wyraźne. Jednak nie zawsze można odszukać te bezbłędnie dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 6

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę intrygował się specyfiką tych palet, wie że są właściwie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Stworzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy może sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY