Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wołczyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wołczyn - powiat kluczborski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu propozycję, której istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w rzeczywiście dogodnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic dziwnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując idealną jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Jednak nie zawsze wolno znaleźć te bezbłędnie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem świetnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY