☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zielonka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zielonka - powiat wołomiński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po schematyczne – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo profesjonaliści, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w opisującej nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, znakomicie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć także w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 5

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bez zarzutu nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim pozytywem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Posiadamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Następna propozycja z opisującej nas strony to lustra na wymiar, które gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


Dbamy o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY