☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zwierzyniec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zwierzyniec - powiat zamojski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały surowiec. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej codzienności. Mamy radość opisać Państwu propozycję, której istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w ściśle mówiąc dogodnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic podejrzanego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując fenomenalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niemniej jednak nie zawsze można odkryć te znakomicie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, które Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 2

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w istocie serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę
szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY