Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań.

LISTA FAQ

   Co można znaleźć w ofercie?

Nasza oferta jest bardzo szeroka i dopasowana do wysokich wymagań współczesnych Klientów. Można w niej znaleźć przede wszystkim: szkła dekoracyjne z opcją personalizacji nadruku (zdjęcia z serwisu Fotolia.pl), panele szklane Lacobel, szkło lakierowane w dużej palecie kolorów, szkło hartowane do zastosowania w kuchni, oraz lustra na wymiar. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych propozycji.

   W jaki sposób mogę przygotować ścianę do montażu paneli szklanych?

Celem bezproblemowego umieszczenia paneli szklanych na ścianę w wybranym miejscu, prosimy o uprzednie przygotowanie jej powierzchni. Wzorowo przygotowana ściana jest sucha i czysta, jak również pozbawiona wszelkich nierówności. Dzięki takiej jej przygotowaniu proces montażu będzie bezproblemowy i szybki.

   Jak wygląda proces instalacji paneli szklanych w kuchni?

Sposobów montażu jest kilka, a nasi fachowcy zawsze dobiorą ten najbardziej odpowiedni do danej sytuacji, jak również zamówionego produktu. Najlepszym sposobem jest jednak zamontowanie paneli na uprzednio przygotowanej do tego ściany i z zastosowaniem odpowiedniego kleju.

   Czy można liczyć na dodatkowe usługi, a nie samą sprzedaż produktów szklanych?

Nasza firma to nie tylko sprzedaż szkła w dekoracyjnej formie, ale też kompleksowe usługi powiązane z ich zakupem. Z naszej strony można liczyć na wykonanie pomiarów, dostarczenie zamówionych produktów na miejsce, jak również ich montaż. Dzięki temu zdejmujemy ciężar z Państwa barków i upewniamy się co do jakości i bezpieczeństwa instalacji.

   Czym różnią się panele szklane od tradycyjnych płytek?

Oba produkty są wykonane z wykorzystaniem innych materiałów i technik produkcji. Inne są też metody montażu. Panele szklane to nowoczesna alternatywa, która jest o wiele łatwiejsza do utrzymania w czystości, prostsza w instalacji i bardziej trwała, dlatego coraz więcej osób decyduje się właśnie na to rozwiązanie.

   Kiedy skorzystanie ze szkła dekoracyjnego w kuchni jest dobrym pomysłem?

Nie istnieją przeciwwskazania, które mogłyby zniechęcić do umieszczania paneli szklanych w kuchni. Szkło, z jakiego wykonujemy nasze panele cechuje się wysokimi parametrami odporności w odniesieniu do niesprzyjających czynników, jakie panują w kuchni: wysoka temperatura, podwyższona wilgoć, tłuszcze. Są na nie wytrzymałe, więc nadają się do przestrzeni kuchennych idealnie.

   Czy panele szklane są bezpieczne?

Jak najbardziej! Każdy jeden oferowany przez nas panel szklany tworzony jest w oparciu o nowoczesne technologie, co gwarantuje jego wysoką jakość i bezpieczeństwo. Przykładowo panele szklane Lacobel składają się z warstw, które nie tylko są odporne, ale też w przypadku ewentualnego uszkodzenia – szkło się nie rozpryskuje, ale pozostaje na tafli. To duży atut oferowanych przez nas opcji.

   Jakiej grubości powinny być panele szklane?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zawsze jest to indywidualna kwestia, związana z gabarytem ostatecznie wybranych paneli oraz względami bezpieczeństwa. Jedna nie muszą się Państwo martwić tą kwestią, bowiem z przyjemnością zadbamy o to, by wybór szkła był odpowiedni – wykonamy pomiary i dobierzemy właściwe parametry zamawianych u nas produktów.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY