☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Lubartów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Lubartów, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style upiększania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak oraz konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób niezmiernie praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezmiernie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć także w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 0

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym atutem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej profesjonalnej oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, jakkolwiek także oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się opisującej nas bogatej ogromnej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY