Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rzeszów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rzeszów, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą renomą. Nic podejrzanego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się do perfekcji wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć również w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym atutem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie miło móc przedstawić Państwo walory tej interesującej opcji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Mamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Następna propozycja z naszej profesjonalnej strony to lustra na zamówienie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są dosadne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Klientów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z należącej do nas propozycji. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY