Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Żnin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Żnin, Rogowo, Łabiszyn, Janowiec Wielkopolski, Gąsawa, Barcin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy widocznie większą renomą. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po sztampowe – wszystkie style przystrajania wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w prowadzonej przez nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, i jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niesłychanie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć też w naszej klarownej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym walorem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo miło móc zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dobitne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas oferty wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, lecz też prócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY