Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kamień Pomorski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kamień Pomorski, Golczewo, Dziwnów, Międzyzdroje, Świerzno, Wolin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Nic nadzwyczajnego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się doskonale wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po standardowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niezmiernie praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć również w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na indywidualne zamówienie, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY