Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wałcz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wałcz, Mirosławiec, Tuczno, Człopa.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Nic ekstrawaganckiego, w ostateczności jest to materiał, który umie się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć także w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym plusem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo miło zdołać przedstawić Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania !


Doskonałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w samej rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dosadne, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Klientów, dlatego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY