Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świecie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świekatowo, Warlubie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne nienagannie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych potrzeb.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć też w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym plusem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło móc pokazać Państwo zalety tej interesującej opcji.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są ewidentne, jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość prowadzonej przez nas propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, ale także prócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY