☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wysokie Mazowieckie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak odpowiednio wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa stereotypową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny image,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć również w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli należącą do nas ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc pokazać Państwo plusy tej interesującej opcji.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednak również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś akcesoryjne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY