Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rawicz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rawicz, Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po schematyczne – wszelkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą cudownym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób nadzwyczaj praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć także w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym walorem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło zdołać przedstawić Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY