Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wieliczka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


W ostatnich latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic niepokojącego, w końcu jest to materiał, który umie się nienagannie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem profesjonaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć również w naszej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 3

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym pozytywem jest fakt, iż dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie zdołać zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Następna propozycja z naszej idealnej strony to lustra na wymiar, które nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. Jeśli pojawią się jakieś akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY