Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bydgoszcz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bydgoszcz, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszelkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dopasowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odnaleźć również w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 0

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym pozytywem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas propozycji wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, niemniej jednak również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY