Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Słupsk.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Słupsk, Ustka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Smołdzino.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W ostatnich latach widać duży wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic wątpliwego, w końcu jest to materiał, jaki umie się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowomodnego, po standardowe – wszystkie style przystrajania wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 0

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć też w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło zdołać przedstawić Państwo zalety tej interesującej opcji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Następna propozycja z opisującej nas strony to lustra na zamówienie, jakie gruntownie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest de facto imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dobitne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


Kompleksowość należącej do nas propozycji wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż też prócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY