Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świebodzin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świebodzin, Lubrza, Łagów, Skąpe, Szczaniec, Zbąszynek.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W ostatnich latach widać gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic paradoksalnego, w końcu jest to materiał, który umie się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po standardowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać również w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim walorem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo miło zdołać pokazać Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Znakomitym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dosadne, jednakże w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej profesjonalnej oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż również oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY