☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle województwo lubelskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, Lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele Lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą popularnością. Nic paradoksalnego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się perfekcyjnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo specjaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy design,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć też w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą profesjonalną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 10

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym pozytywem jest fakt, iż dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, w następstwie tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej szerokiej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY