Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zakopane.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć także w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło zdołać zademonstrować Państwo zalety tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty. Jeśli pojawią się jakiekolwiek ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY