Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Przasnysz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Przasnysz, Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


W minionych latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak porządnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszystkie style przystrajania wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dopasowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, do perfekcji nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć także w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym atutem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Następna propozycja z naszej profesjonalnej witryny to lustra na indywidualne zlecenie, jakie bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dobitne, jednakże w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas oferty wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek także oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej szerokiej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY