☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zgorzelec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zgorzelec, Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest bardzo ciekawy. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w prowadzonej przez nas normalności. Stworzona przez nas propozycja opiera się właśnie o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż nasza idealna propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy przekonującej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Jeżeli pragną Państwo poznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic niepokojącego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ogromnie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując olśniewającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Niekiedy jednak nie ma się możliwości znalezienia tych doskonale dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 1

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć odrobinę intrygował się swoistością tych palet, wie że są w zasadzie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Prowadzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy może sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY