☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sokółka.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Suchowola, Szudziałowo.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic paradoksalnego, w końcu jest to materiał, jaki potrafi się bezbłędnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem profesjonaliści, jak i konsumenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać również w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc pokazać Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Kolejna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na zamówienie, jakie nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej idealnej propozycji wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, lecz także prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z należącej do nas propozycji. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY